Beograd, Zemun kej
Potrebna cimerka za deljenje stana na Zemunskom keju, stan je baš na samom šetalištu, otprilike preko puta Lida (Velikog Ratnog ostrva). Cimerka bi imala svoju sobu (10 kvadrata), ja sam u dnevnom boravku. Između nas je prostrana kuhinja (sa odvojenom ostavom), hodnik, kupatilo i toalet. Zajedničko korišćenje i velike terase (20m2, vidi slike). Imamo prostran podrum i rampama obezbeđen parking. Lokacija je vrhunska (u centru za 10 minuta), stan je svetao, topao i čist. Pored pogleda od milion dolara, stan je prilično komforan (50 kvadrata bez terase) za suživot dve odrasle i samostalne osobe.
Traži se normalna, odgovorna i pedantna osoba, koja je sposobna za korektan cimerski odnos, jer je živeti u ovom stanu zaista lepo. Pored toga, važno je da joj ne smetaju, tj. da voli životinje, ja imam jednog neodoljivog mačka, koji je razume se-glava kuće (vidi slike). Pola kirije i računa iznosi oko 230e mesečno (depozit je obavezan i iznosi 230 eura). Računi obuhvataju info stan, struju, brz internet, održavanje i čišćenje zgrade.
Za sva dodatna pitanja, stojim na raspolaganju.
Tanja
Ja sam naučni radnik, sportski tip, vozim bajs, penjem, planinarim. Oko dve stvari ne pregovaram: oko higijene zajedničkih prostorija i oko bezbednosti mog ljubimca; ukoliko ste razumni, samostalni i korektni oko svega ostalog se možemo dogovoriti :)
Šifra oglasa :
Željeni datum useljenja :
Pol cimera :
Broj soba :
63419
01/08/2026
Žensko
2
Trajanje :
Maksimalan broj cimera :
Nameštaj :
Površina :
1 godina
1
Da
70m2
Žensko :
Zanimanje :
Pušač :
43 god.
Zaposlen(a)
Ne
Imam decu :
Imam kućnog ljubimca :
Iskustvo u životu sa cimerima :
Ne
Ne
Ne
Tražim cimera
Beograd, Krnjaca